Půjčka bez poplatků

Chcete konečně půjčku bez poplatků? Tak se svěřte do péče nám. Naše půjčky jsou opravdu bez poplatků předem.

Online žádost

Online půjčka, spolehlivá online půjčka

Bydlíte na vesnici, kde je nutné ohřívat vodu pomocí spotřebiče? Na internetu jste si vyhlídl boiler, který je zcela vhodný k tomuto, ale k jeho financování nemáte dostatek financí, proto zvažujete nad vhodnou půjčkou? Jenže ale nevíte, kde takovou finanční pomoc sehnat, a tak se s radou obracíte na své přátele, kteří se Vám snaží mermomocí pomoct?

Půjčka pro každého a na cokoli

Hodláte si proto půjčit peníze, ale nevíte u jaké společnosti tuto půjčku sehnat, neboť na trhu existuje spoustu společností, které nabízejí řešení zrovna tohoto problému. Současně se Vám nabízí otázka, je potřeba splnit nějaké podmínky k tomu, aby Vám společnosti půjčili? Je tomu tak, ve většině případů je potřeba splnit podmínky k tomu, aby společnost půjčku poskytla.

Naše půjčka je seriózní a bez poplatků

My jsme společností, která se pohybuje na trhu již několik let, kdy během této doby jsme získali patřičné zkušenosti k tomu, abychom sjednávali lepší půjčky pro své klienty, kdy se snažíme o jejich maximální spokojenost.

Ve Vašem případě, kdy si potřebujete půjčit na boiler, Vám poskytneme spotřebitelskou půjčku, která může dosáhnout výše až 300.000 Kč, kdy při sjednání této půjčky je nutné dodržet určité předem námi stanovené podmínky.

První podmínkou jest, že nám musíte doložit Váš prokazatelný příjem. Co toto spojení prokazatelný příjem znamená? To se týká každého příjmu, který lze nějakým způsobem prokázat, kdy jej prokazujete pomocí příjmu ze zaměstnání, podnikání či příjmu ze starobního nebo invalidního důchodu. Dále jako náš klient nesmíte být v exekuci, tudíž Vaše dlužné částky u věřitelů nesmějí vyvolat exekuční řízení. A jako poslední podmínku máme tu, že nesmíte mít napsané trvalé bydliště na městském úřadu. Tato podmínka je zejména pro ty osoby, které bydlí v nemovitosti, kde její majitel nesouhlasí s přihlášením k trvalému pobytu v této nemovitost.

Půjčka po insolvenci

Jestliže se ale vyskytuje v exekučním řízení, tudíž dlužíte peníze věřitelům a rozhodnete se tuto situaci řešit pomocí insolvenčního řízení, tak po zdárném ukončení tohoto řízení Vám nabídneme půjčku po insolvenci až 50.000 Kč, kdy je nutné, aby Váš prokazatelný příjem dosahoval 12.000 Kč, a současně s tím nesmíte "bydlet" na městském úřadu a být v exekuci.

Naše společnost poskytuje i podnikatelské půjčky, které jsou v rozsahu od 30.000 Kč do 75.000 Kč, u kterých je nutné prokázat Vaší osobu pomocí občanského průkazu. U této půjčky také nesmíte být v exekučním řízení a nesmíte "obývat" městský úřad. Na Váš příjem při sjednávání půjčky nehledíme.

Po splnění všech podmínek ke konkrétní půjčce dochází k jejímu vlastnímu sjednávání, kdy při tomto plně zohledňujeme Vaši žádost. Veškeré námi sjednané půjčky pocházejí z bankovní i nebankovní oblasti trhu a vždy se pro svého klienta snažíme najít ideální alternativu.

Online žádost o půjčku

Created by Wallis Media

© 2016 - 2019 Wallis Europe s.r.o.